בריכות נירוסטה

הטכנולוגיה החדשנית הגיעה לתחום עיצוב הבריכות והיא מאפשרת ייצור בריכות נירוסטה מעוצבות עם קו גלישה של המים, דופן שקופה והצבה בגינה, על הגג או בפנטהאוז. מראה הבריכה עם הדופן ממנה משתקפים המים יוצר חוויה עיצובית מרשימה.
הנירוסטה הוא חומר מתאים לייצור בריכות שחיה. החומר עמיד לאורך שנים עם בלאי נמוך ומאפשר ייצור בריכות עם משקל נמוך ברמת איטום גבוהה, ללא השפעות מבניות או נזק מהשפעות מזג האוויר.

התכונות הללו מאפשרות התקנת בריכות שחיה בגובה, על גגות ומרפסות ובמקומות בהם אי אפשר להוסיף עומסי משקל מיוחדים כמו מעל חניון או בכל מבנה הבנוי בגובה. בתנאים כאלה בניית בריכה למרפסת הבית הופכת להיות אפשרית והחלום קרוב מתמיד.

בניית בריכה מנירוסטה אפשרית בחצרות של בתים פרטיים, בהתקנה חיצונית או התקנה שקועה, הדורשת חפירת שטח הכנסת הבריכה. בכל המקרים דרושה הכנה של תשתיות מים, ניקוז וחשמל.

הנירוסטה היא חומר מיוחד עם גמישות עיצובית גבוהה. אפשר להרכיב את הבריכה בחלקים, לעצב אותה בצורות ובגדלים כיד הדמיון הטובה ולהתאים את הסגנון לעיצוב הכללי של הבית או הדירה. הנירוסטה מאפשרת הצמדת הבריכות לקירות וגמישות בהכנסת אלמנטים וגופי תאורה מיוחדים, גם בבריכות חיצוניות ופנימיות, בשימוש פרטי וציבורי.

נירוסטה משמשת כחומר לייצור בריכות שחייה ציבוריות. סגנונות העיצוב המודרניים של מבנים ציבוריים הכוללים בריכות שחיה שאפשר לראות במכוני כושר, בתי מלון, בנייני מגורים יוקרתיים הגיעו גם לבריכות השחייה. אפשרויות העיצוב והתוספות המפנקות כמו שטחי שכשוך, ג'טים ומערכות עיסוי הופכות את הבריכות הציבוריות למתחמי ספא מפנקים.


לצפייה בקטלוג:

PDF Catalog – Stainless Steel Pools

 

Top