ארכיון: ספטמבר 2016

קישור לכתבה

פרגולה רפפות מתכווננות

ראשון, ספטמבר 4, 2016

פרגולת רפפות אלומיניום מתכווננת חשמלית – מאפשרת הצללה מבוקרת וכוונון השמש/צל במשך היום וגם מהווה הגנה מפני גשם . כאשר הפרגולה סגורה , הלהבים יוצרים גג עמיד לגשם המגן על רהיטי החוץ ומנוקז באמצעות מרזבים לכיוון העמודים . ניתן לקבל כמערכת פרגולה ״עצמאית״ על עמודים או בחיבור ע״ג מסגרת בטון/ ברזל קיימת ובכל מידה עפ״י הזמנה. לקרוא את ההמשך…

קישור לכתבה

צלונים חשמליים

שלישי, אפריל 15, 2014

צלונים חיצוניים מסתבסבים מתוצרת WAREMA גרמניה. בהפעלה חשמלית השלבים מאלומיניום תעופתי נאספים אחד על גבי השני בצורה אופקית. קיימים בעוביים וחתכים משתנים, ניתנים לרפרוף, איסוף והורדה מלאה וכן מצבי ביניים עפ"י רצון הלקוח. ניתן לקבל עם מובילי מסילה (גלויות או מוסתרות) או כבלי נירוסטה אלגנטיים ומינימליים בצדדים − בהתאם למקרה. המערכת מתממשקת וניתנת לשליטה ובקרה ע"י לקרוא את ההמשך…

קישור לכתבה

רפפות הצללה

שבת, אפריל 19, 2014

רפפות הצללה קבועות ומתכווננות חשמלית מתוצרת WAREMA גרמניה ו− RENSON בלגיה. השלבים עשויים אלומיניום או עץ וקיימים במבחר מידות ודגמים עם אפשרות להתקנה אופקית או אנכית. מערכת מתממשקת וניתנת לשליטה ובקרה ע"י כל מערכות החשמל החכם הקיימות בשוק.

קישור לכתבה

בדי גלילה

שני, מאי 5, 2014

וילונות גלילה חשמליים (רולו) מתוצרת SUNCOVER איטליה. מיועדים לשימוש בפתחים אשר נדרשים לספק החשכה מוחלטת (חדרי שינה וכו') ניתן להזמין בדים ממגוון רמות אטימות ובמגוון צבעים וטקסטורות.

קישור לכתבה

רשתות גלילה

שישי, אפריל 18, 2014

רשתות גלילה חשמליות וידניות מתוצרת SUNCOVER איטליה. מקנות אפשרות לאוורר הבית בעונות המעבר ולהנות מרוח טבעית ומונעות מעבר יתושים וזבובים.

Top